Читај ми

Синиша Мали честитао Божић по грегоријанском календару

Први потпредседник Владе Републике Србије и министар финансија Синиша Мали честитао је данас Божић кардиналу Ладиславу Немету, београдском надбискупу и митрополиту, свештенству и свим верницима који овај велики хришћански празник славе по грегоријанском календару.

“Желим вам да овај најрадоснији хришћански празник проведете у благостању, у породичној атмосфери са својим ближњима. Нека вам празник Христовог рођења донесе добро здравље, срећу, просперитет и успех на свим пољима. Година која је на измаку, још једна година пуна изазова, показала нам је колико је важно да будемо солидарни и јединствени, да поштујемо и уважавамо једни друге, не обазирући се на разлике. Зато нека нас све овај велики хришћански празник уједини у љубави и миру, нека нам буде покретачка снага ка остварењу заједничких циљева и ка изградњи још лепше и боље Србије за све њене грађане. Срећан Божић“ – наводи се у честитки првог потпредседника Владе.

Сличне теме

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику