Читај ми

Синиша Мали честитао Божић по грегоријанском календару

Потпредседник Владе Србије и министар финансија Синиша Мали честитао је данас Божић београдском надбискупу и метрополиту Ладиславу Немету и свим верницима који тај празник славе по грегоријанском календару.

“Желим Вам да празник Христовог рођења проведете у миру и здрављу, у кругу својих најближих. Нека Божић у ваше домове донесе срећу и радост и нека вас надахне оптимизмом и вером у боље сутра. Најрадоснији хришћански празник је прилика да се још једном, у овим турбулентним и изазовним временима, подсетимо које су то праве вредности и колико је важно да будемо толерантни, солидарни, одговорни, да поштујемо и праштамо једни другима. Зато нам Божић даје наду и веру да ћемо се само сви заједно, сложни, изборити са свим изазовима за још бољу и лепшу будућност. Срећан Божић!”, рекао је Синиша Мали.

Сличне теме

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом