Čitaj mi

Ministar Siniša Mali čestitao Božić

Potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali čestitao je danas Badnji dan i Božić patrijarhu Srpske pravoslavne crkve Porfiriju, sveštenstvu i svim vernicima koji praznik Hristovog rođenja slave po julijanskom kalendaru.  

„Želim vam da jedan od najvećih hrišćanskih praznika provedete u radosti i veselju. Neka vam Božić, koji simboliše početak godine, donese mir, spokoj, stabilnost i blagostanje, neka vas blagoslovi zdravljem, srećom, ljubavlju i dobrotom. Obeležavanje Božića je prilika i da se podsetimo na prave vrednosti života a to su poštovanje, tolerancija, praštanje, zajedništvo. Vođeni tim osećanjima, složni, zajedno, možemo nastaviti hrabro da koračamo napred, ka novim ciljevima i još boljoj i prosperitetnijoj Srbiji za sve građane. Mir Božji – Hristos se rodi!“

Slične teme

Mali: Nastavljamo sa programom podrške mladima u kupovini prve nekretnine

Mali: Nastavljamo sa programom podrške mladima u kupovini prve nekretnine

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom